Home / W / Ötesiz İnsanlar Dizisi 1. Yeni Bölüm Fragmanı İzle Full Tek Parça SonSTV

Ötesiz İnsanlar Dizisi 1. Yeni Bölüm Fragmanı İzle Full Tek Parça SonSTV

Ötesiz İnsanlar Dizisi 1. Bölüm tanıtım fragmanı tamamını full tek parça Tıkla izle, 28 Şubat dizisi Ötesiz İnsanlar Dizisi full izle. Ötesiz İnsanlar 1. Bölüm tanıtım fragmanı full 28 Şubat dizisi izle. Ötesiz İnsanlar 1. Bölüm tanıtım fragmanı 28 Şubat dizisi seyret. Ötesiz İnsanlar Dizisi son bölüm izle tıkla dizi izle… Ötesiz İnsanlar 1. Bölüm tanıtım fragmanı izle, Ötesiz İnsanlar tek parça izle…

Ötesiz İnsanlar 1. Bölüm tanıtım fragmanı tamamını Ötesiz İnsanlar 1. Bölüm tanıtım fragmanı full tek parça Tıkla izle, 28 Şubat dizisi Ötesiz İnsanlar full izle. Ötesiz İnsanlar 1. Bölüm tanıtım fragmanı full 28 Şubat dizisi izle. Ötesiz İnsanlar Dizisi 1. Bölüm tanıtım fragmanı 28 Şubat dizisi seyret. Ötesiz İnsanlar son bölüm izle tıkla dizi izle… Ötesiz İnsanlar Dizisi 1. Bölüm tanıtım fragmanı izle, Ötesiz İnsanlar son bölüm tek parça izle, Ötesiz İnsanlar son bölüm izle, fenomen dizi Ötesiz İnsanlar yeni bölümü ile tıkla dizi izle STV dizi izle…

STV‘den merak uyandıracak yapıt. Samanyolu televizyonunda ekranlara gelecek Ötesiz İnsanlar 1. bölüm tanıtım fragmanı izle. Samanyolu ekranlarında 28 Şubat sürecini işleyen dizi şimdiden büyük bir merak konusu oldu. Samanyolu Tv ekranlarında çok yakında yanına girecek olan ve ilk fragmanıyla dikkatleri üzerine çeken “Ötesiz İnsanlar” dizisinin oyuncu kadrosu açıklandı. Ötesiz İnsanlar dizisinde, başörtüsü yasağı ve 28 Şubat süreci yer alıyor. Ötesiz İnsanlar dizisinde, açıklanan kadroda başroller tanınmamış isimlerden oluşurken, yardımcı oyuncuların ise Samanyolu izleyicisinin tanıdığı isimler olması dikkat çekti. 

Ötesiz İnsanlar dizisinde, başrollerde Ergül Miray Şahin (Elif) ve Batuhan Aydar (Teğmen Deniz) yer alıyor. ”Ve İnsan Aldandı”nın Şeytan’ı Naşit Özcan, bu dizide Korgeneral Kudret’i canlandıracak. Kudret’in kardeşi ve Rektör Yrd. rolünde ise Sevinç Gürşen var.

Ötesiz İnsanlar dizisinde, Kudret’in kızını Nazlı Yanılmaz oynarken, Elif’in kardeşi Hülya rolünü ise Cengiz Küçükayvaz’ın kızı Ofelya Küçükayvaz oynayacak.
“Kollama”daki Pikeas karakteriyle büyük beğeni toplayan Hüseyin Köroğlu, Albay Sancar’ı; “Kurtlar Vadisi Pusu” ve “Farklı Desenler: Feride” ile tanınan Halil İbrahim Kalaycıoğlu ise İbrahim karakterini canlandıracak.

Ötesiz İnsanlar dizisinde, “Yeşeren Düşler”in Meryem’i Dilek Canbay, Elif’in annesi Zeycan’ı; Yıldırım Gücük ise Elif’in babası Yılmaz karakterini oynayacak.

Ötesiz İnsanlar dizisinde, “Farklı Desenler”in Nebahat’i Asuman Çakır, Hanım Ağa Kadriye karakterine; Ekip 1′in Harbi’si Aytunç Özulus da Durali karakterine can verecek.
Son olarak Deniz’in annesi Şenay rolünü Aylin Gürsoy, Kudret’in karısı İnci rolünü de Sibel Seyhan canlandıracak.

Ötesiz İnsanlar Dizisi‘nin Çok Konuşulan O Sahnesi

About Haber Web

Hakkimda ne yazsamki, bu kisim yazarlar icin olacak buyuk ihtimalle, bu sebeple bir yazarin kendini anlattigini dusunun :) ben bir yazarim, kucuklugumden beridirde bunu yapmaya devam ediyorum. 1. yasindayken 2. kitabimi cikarttim, sonrasinda gelen yillarda ise cesitli oduller alarak, kendimi bu konuda en iyiler arasina koymus bulunuyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top